define('DISABLE_WP_CRON', 'true'); Mozzarella Italia

Mozzarella Italia

Mirsevini tek Mozzarella Italia. Per cdo informacion ose cdo porosi tuajën kontaktoni në E-mail: porosi@mozzarellaitalia.com dhe Tel: 052 / 2 600 16

Miresevine tek

Fabrika e Qumeshtit " Mozzarella Italia " Sh.p.k

Miresevine tek

Njoftim : Fabrika e qumeshtit "Mozzarella Italia" ka filluar regjistrimet per Kursin e Kualifikimit te njohur nga Ministria e Punes dhe Ceshtjeve Sociale per Teknik Bulmeti.

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne: Cel: 068 20 63 420 E-mail: mozzarella@mozzarellaitalia.com

Rregjistrohu Tani
Prodhimet Tona

Produktet tona prodhohen me qumësht të cilësisë së lartë nga stallat e vendit dhe të kontrolluar pranë laboratorit tonë të analizave të qumështit.

Fabrika Jone

Fabrika është themeluar në vitin 1995 nga Ing. Teknolog TIVARI, një ekspert me një eksperiencë prej 40 vitesh në industrinë e qumështit.

Dyqanet Tona

Për t'i dhënë shije më shumë tryezave tuaja, prodhimet tona do t'i gjeni në supermarkete dhe markete të shtrira në të gjithë vendin.

Mozzarella Italia

Rreth Nesh

Fabrika "Mozzarella Italia" Sh.p.k është themeluar në vitin 1995 nga Ing. Teknolog TIVARI, një ekspert me një eksperiencë prej 40 vitesh në industrinë e qumështit. Në vitet 1992 - 1994 punoi në Itali pranë Fabrikës Filli Serra dhe Capurso në Gioia del Colle (Ba).

Në Fabrikën tonë prodhohen 15 lloje djathrash me teknologji Italiane, Zviceriane dhe Hollandeze, duke përdorur fermente bakteriale Gjermane Danisco. Produktet tona prodhohen me qumësht të cilësisë së lartë nga stallat e vendit dhe të kontrolluar pranë laboratorit tonë të analizave të qumështit.

Distibutoret tone :

  • Carrefour
  • Big Market
  • Extra Market

Per cdo informacion, pyetje apo porosi ju lutem na kontaktoni

Rreth Nesh

FABRIKA E QUMESHTIT "MOZZARELLA ITALIA" Sh.p.k

  • Shkallnur - Durres - 52 - Durres, Albania
  • +355 52 260016

Na kontaktoni

Dergo