define('DISABLE_WP_CRON', 'true'); » Produktet

Mozzarella Italia

Mirsevini tek Mozzarella Italia. Per cdo informacion ose cdo porosi tuajën kontaktoni në E-mail: porosi@mozzarellaitalia.com dhe Tel: 052 / 2 600 16

Produktet

Prodhimet tona

Bufalini Dhalle Djathe Feta Edam Filone Galbanino Gjize Hirre Dietike etje. Kackavall Kackavallme ereza Kos dele Kos lope Mozzarella ciliegine Mozzarella Fior di latte Nodini Pizzotella Provolone Ricotta fresca Straciatella

Mozzarella Italia

Per cdo informacion, pyetje apo porosi ju lutem na kontaktoni

Rreth Nesh

FABRIKA E QUMESHTIT "MOZZARELLA ITALIA" Sh.p.k

  • Shkallnur - Durres - 52 - Durres, Albania
  • +355 52 260016

Na kontaktoni

Dergo