define('DISABLE_WP_CRON', 'true'); » Rreth Nesh

Mozzarella Italia

Mirsevini tek Mozzarella Italia. Per cdo informacion ose cdo porosi tuajën kontaktoni në E-mail: porosi@mozzarellaitalia.com dhe Tel: 052 / 2 600 16

Rreth Nesh

Mozzarella Italia

Fabrika “Mozzarella Italia” Sh.p.k është themeluar në vitin 1995 nga Ing. Teknolog TIVARI, një ekspert me një eksperiencë prej 40 vitesh në industrinë e qumështit. Në vitet 1992 – 1994 punoi në Itali pranë Fabrikës Filli Serra dhe Capurso në Gioia del Colle (Ba).

Në Fabrikën tonë prodhohen 15 lloje djathrash me teknologji Italiane, Zviceriane dhe Hollandeze, duke përdorur fermente bakteriale Gjermane Danisco. Produktet tona prodhohen me qumësht të cilësisë së lartë nga stallat e vendit dhe të kontrolluar pranë laboratorit tonë të analizave të qumështit.

Fabrika jonë është e para që nga viti 1995 duke prodhuar mozarela origjinale për piceritë. Furnizojmë çdo ditë piceritë më prestigjoze në vend me djathin mozarela në Tiranë, Durrës, Berat, Vlorë, Elbasan, Krujë dhe Sarandë.

Për t’i dhënë shije më shumë tryezave tuaja, prodhimet tona do t’i gjeni në Carrefour ne TEG, Supermarketet “Extra Market”, “Big Market” në Durrës si dhe në supermarkete dhe markete të shtrira në te gjithë vendin.

Per cdo informacion, pyetje apo porosi ju lutem na kontaktoni

Rreth Nesh

FABRIKA E QUMESHTIT "MOZZARELLA ITALIA" Sh.p.k

  • Shkallnur - Durres - 52 - Durres, Albania
  • +355 52 260016

Na kontaktoni

Dergo