Mozzarella Italia

Mirsevini tek Mozzarella Italia. Per cdo informacion ose cdo porosi tuajën kontaktoni në E-mail: porosi@mozzarellaitalia.com dhe Tel: 052 / 2 600 16

Prodhimet tona

Jemi te paret ne prodhimin e Mozareles ne Shqiperi qe nga Viti 1995. Sotprodhon rreth15 llojedjathrash me teknologji Shqiptare, Italianedhe Hollandeze. Ne fabriken tone do mund te shijoni Mozzarella Ciliegine,Fior di latte, Filone, Pizzotella, Bufalini, Nodini, Straciatella, Ricotta fresca, Provolone, Galbanino, Edam, Kackavallme ereza, Kackavall, Djathe Feta etj.

Per cdo informacion, pyetje apo porosi ju lutem na kontaktoni

Rreth Nesh

FABRIKA E QUMESHTIT "MOZZARELLA ITALIA" Sh.p.k

  • Shkallnur - Durres - 52 - Durres, Albania
  • +355 52 260016

Na kontaktoni

Dergo